Search
Close this search box.

Otevíráme první showroom Erbesi

Přijďte se přesvědčit, že luxusní dětský nábytek Erbesi je pro vaše děťátko to nejlepší, co trh nabízí.

Jsme výhradním dovozcem luxusní italské značky ERBESI pro Slovensko, Česko a Rakousko. Po úspěšném prodeji v rámci internetového obchodu přišel čas splnit si další sen a otevřít na Slovensku showroom, kde si můžete užít atmosféru konkrétního dětského pokojíčku se všemi doplňky, které v rámci této značky nabízíme.

ERBESI showroom otevíráme již 1.12.2017 v prodejně EUROSOFA CENTRUM R1, Rožňavská 1, BRATISLAVA. Prodejna EUROSOFA má ve své nabídce mnoho zvučných italských značek, jsme poctěni, že budeme její součástí. Kromě kolekcí si tam můžete prohlédnout nejnovější katalogy a vzorníky.

Kromě toho se snažíme kráčet s moderní a dobou a součástí showroomu bude info kiosek, přes který můžete s námi přímo online komunikovat, řadit se a zadávat objednávky.

Více informací o události si můžete prohlédnout na našem webu Erbesi nebo na naší Facebookové stránce Luxusní dětský nábytek.

Další články
Novinky

NOVÝ showroom Erbesi

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom přestěhován do obchodního centra STYLA. Showroom se nachází v prvním patře, nalevo od eskalátorů ze vstupu A. Naleznete zde

Číst více »
Vyhledávání