Search
Close this search box.

Novorozenec a jeho dětský pokoj

Novorozenec potřebuje dětský pokoj, který by měl být především vlídný a útulný, měkoučký, a v neposlední řadě bezpečný. I když miminko ještě nemá velké prostorové nároky, učenlivě své okolí vnímá. Ve svém okolí vidí barvy i tvary, což je z hlediska získávání vjemů a rozvíjení budoucích znalostí velmi důležité.

Jaké nároky má novorozenec?

Interiérové ​​řešení dětského pokoje má na navození pozitivních pocitů a citového pouta mezi dítětem a rodiči větší vliv, než si myslíme. Pokud jde o vybavení a nábytek do dětského pokoje pro novorozence, miminka a kojence, s tím opravdu nebudete mít mnoho starostí. Jen proto, že maličké miminko má opravdu skromné ​​nároky. Pro začátek mu postačí postýlka s veselým baldachýnem, dětská šatní skříň, dětská komoda jako odkládací prostor a přebalovací pult s vaničkou. Novorozenec tráví většinu času v postýlce, která je jistý čas jeho celým královstvím.

Nechte se unést designovými pokojíčky z kolekce Swarovski.

Další články
Novinky

NOVÝ showroom Erbesi

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom přestěhován do obchodního centra STYLA. Showroom se nachází v prvním patře, nalevo od eskalátorů ze vstupu A. Naleznete zde

Číst více »
Vyhledávání