Search
Close this search box.

Kolekce dětského nábytku Erbesi – 4 důvody proč si vybrat právě od nás

Nastávajícím maminkám by určitě neměly ujít kolekce dětského nábytku Erbesi, protože si uvědomujeme, že každá budoucí maminka má spoustu příjemných i méně příjemných starostí. Naším cílem je, abys hlavně užívala jedno z nejkrásnějších období v životě ženy, a proto nabízíme opravdu FULL SERVICE.

Čím jsou kolekce dětského nábytku Erbesi výjimečné?

Stačí jen vybrat si design, který je Vašemu srdci nejblíže a my opravdu vše ostatní vyřídíme za Vás. Umíme Vám připravit 3D vizualizaci, abyste věděli, jak bude pokojíček vypadat. V pokojíčku budete mít naprosto vše, čili nejen nábytek, ale i kompletní textilní vybavení – hnízdo, matraci, deky, polštářky, baldachýn – a to vše v designu pokojíčku, který si vyberete. Nemusíte zdlouhavě vyhledávat, u nás naleznete vše na jednom místě. Naše kolekce se dají jednoduše zkombinovat pro holčičku, chlapečka či dvojčata a jsme nesmírně šťastní, že jsme už mohli zařizovat pokojíček i pro trojčata.

Problémem pro nás není ani velikost pokojíčku pro miminko – v naší nabídce naleznete kolekce pro malé i větší pokojíčky. Nabízíme vše od základních kolekcí s postýlkou ​​a komodou 3v1 po kompletní vybavení, které obsahuje kromě postýlky a komody s přebalovacím pultem také skříň, vysokou či klasickou komodu, lavice, poličky a mnoho dalšího. V textilním vybavení se kromě matrace s plachtou a polštářky nachází i hnízdečko s peřinkou, povlečením, dekami a baldachýnem. A samozřejmě – vše v jednotném designu.

Na naše kolekce dětského nábytku Erbesi lze objednat i montáž. Náš profesionální tým se o vše postará – nábytek Vám bude dodán, smontován a rozmístěn přesně podle Vašich představ – a pokojíček je jednou, dva hotový!

Kolekce dětského nábytku Erbesi
Další články
Novinky

NOVÝ showroom Erbesi

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom přestěhován do obchodního centra STYLA. Showroom se nachází v prvním patře, nalevo od eskalátorů ze vstupu A. Naleznete zde

Číst více »
Vyhledávání