Klidné noci s chromoterapií

Jsme hrdí na to, že jako jediní na trhu můžeme nabídnout speciální postýlky se zabudovaným LED osvětlením, které vznikly na principu chromoterapie. Podle chromoterapie mají barvy zásadní vliv na náladu a psychické rozpoložení člověka. Využívá se převážně k relaxaci a různým relaxačním cvičením. U novorozenců a miminek byl pozorován přímý vliv na náladu, usínání, či dokonce problémy s kolikou.

Tato alternativní forma terapie tedy pracuje s vlivem konkrétních osmi barev na náladu a spánek miminka. Postýlky Stella Magic, Moon a Star mají zabudované plexi sklo s tlumeným LED osvětlením, které svítí v těchto osmi barvách – bílá, žlutá, oranžová, červená, fialová, modrá, tyrkysová a zelená.

Osvětlení lze ovládat dálkovým ovladačem. K dispozici jsou různé programy střídání barev, zapnutí na jedné barvě (možnost ovládání intenzity), a samozřejmě lze postýlku i úplně vypnout

Ať už zpozorujete přímý účinek na spánek Vaší ratolesti nebo budete osvětlení využívat jako příjemnou tlumenou lampičku v pokojíčku, postýlka vám jistě přinese mnoho radosti a miminku spoustu klidných nocí.

Další články
Novinky

NOVÝ showroom Erbesi

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom přestěhován do obchodního centra STYLA. Showroom se nachází v prvním patře, nalevo od eskalátorů ze vstupu A. Naleznete zde

Číst více »
Vyhledávání