Search
Close this search box.

Klidné noci s chromoterapií

Jsme hrdí na to, že jako jediní na trhu můžeme nabídnout speciální postýlky. Vaše dětičky tak zažijí klidné noci s chromoterapií, protože naše postýlky jsou se zabudovaným LED osvětlením, které vznikly na principu chromoterapie. Podle chromoterapie mají barvy zásadní vliv na náladu a psychické rozpoložení člověka. Využívá se převážně k relaxaci a různým relaxačním cvičením. U novorozenců a miminek byl pozorován přímý vliv na náladu, usínání, či dokonce problémy s kolikou.

Tato alternativní forma terapie tedy pracuje s vlivem konkrétních osmi barev na náladu a spánek miminka. Postýlky Stella Magic, Moon a Star mají zabudované plexi sklo s tlumeným LED osvětlením, které svítí v těchto osmi barvách – bílá, žlutá, oranžová, červená, fialová, modrá, tyrkysová a zelená.

A jak si dopřát klidné noci s chromoterapií?

Osvětlení lze ovládat dálkovým ovladačem. K dispozici jsou různé programy střídání barev, zapnutí na jedné barvě (možnost ovládání intenzity), a samozřejmě lze postýlku i úplně vypnout

Ať už zpozorujete přímý účinek na spánek Vaší ratolesti nebo budete osvětlení využívat jako příjemnou tlumenou lampičku v pokojíčku, postýlka vám jistě přinese mnoho radosti a miminku spoustu klidných nocí.

Další články
Novinky

NOVÝ showroom Erbesi

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom přestěhován do obchodního centra STYLA. Showroom se nachází v prvním patře, nalevo od eskalátorů ze vstupu A. Naleznete zde

Číst více »
Vyhledávání