Search
Close this search box.

Jak zařídit dětský pokoj pro miminko?

Určitě každý z nás si vedle radostného očekávání miminka položí nejednou otázku „jak zařídit dětský pokoj pro miminko?“ Odpověď je velmi jednoduchá, obraťte se na ERBESI. Záleží jen na tom, co se Vám líbí, u nás si vyberete jednoduché dětské pokojíčky, ale splníme představy i těch nejnáročnějších klientů. Všechny naše dětské postýlky jsou funkční – mají obě bočnice snímatelné a rošty polohovatelné, můžete je mít na kolečkách nebo stabilní, dokonce všechny naše postýlky můžete mít i jako kolébky. Když přemýšlíte nad tím, jak zařídit dětský pokoj pro miminko, nejdůležitější je rozmístění nábytku, aby bylo pro všechny členy rodiny pohodlné. Naše postýlky lze proto různě variovat, pokud je máte na kolečkách, tak je velmi jednoduše přesunete kam potřebujete. 

dětský pokoj pro miminko

Kde najdete dokonalý dětský pokoj pro miminko?

Erbesi dětské pokojíčky dodáváme všem našim klientům na komplet, to znamená, že kromě postýlky si vyberete co se Vám hodí, líbí a vejde z široké nabídky našich komod, skříní, lavic, poliček, přebalovacích pultů. Za pozornost stojí letošní novinka, a to postýlka, která má v sobě led osvětlení, které na bázi chromoterapie uklidňuje miminko při neklidném spánku a řeší problémy s kolikami. Neméně populární jsou kolekce s originálem SWAROVSKI® elementů nebo postýlky, které se po vyrůstání miminka dají jednoduše předělat na pohodlnou designovou sedačku. Netřeba zapomenout ani na kvalitní přebalovací pulty, ERBESI má v nabídce přebalovací pult 3v1. Tento praktický kus nábytku spojuje komodu, přebalovací pult a vaničku. Naše komody s vaničkou a přebalovací podložkou jsou skvělí pomocníci zejména na první měsíce. Když miminko vyroste, tak zůstane jen klasická komoda.

Široký sortiment prostorných šatní skříní a komod je vhodný i pro starší děti. Veškerý nábytek lze libovolně kombinovat, různě variovat. Váš výběr doplníme kompletním textilním vybavením, jako jsou mantinely, peřinky, polštářky, kvalitní matrace, deky, baldachýny, které dodáváme v designu vybraného dětského pokojíčku, aby Vám vše spolu ladilo. Vše, co potřebujete pro dokonalý dětský pokojíček naleznete u nás na jednom místě. Nemusíte nic dokupovat, nic hledat…my vše dodáme na komplet. S námi už nemusíte přemýšlet nad tím, jak zařídit dětský pokoj pro miminko, my zařídíme vše za Vás. ERBESI je Vaším spolehlivým partnerem již více než 10 let na Slovensku a v České republice.

Další články
Novinky

NOVÝ showroom Erbesi

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom přestěhován do obchodního centra STYLA. Showroom se nachází v prvním patře, nalevo od eskalátorů ze vstupu A. Naleznete zde

Číst více »
Vyhledávání