Search
Close this search box.

Jak vybrat přebalovací pult?

Čekáte své první miminko a právě přemýšlíte, co všechno budete potřebovat na zařízení dětského pokoje? Potom se určitě na vašem pomyslném seznamu objevil i přebalovací pult. Přinášíme pár tipů na takzvané multifunkční přebalovací pulty, které vědí víc, než si myslíte!

V první řadě byste si měli určit místo, kde bude nejvhodnější vaše miminko přebalovat. Nabízí se koupelna, chodba vedle koupelny, dětský pokoj, ložnice, kde s vámi miminko bude možná v prvních měsících spát, ale také obývací pokoj. Vždyť jsou případy, kdy poslouží k přebalení klidně i obyčejná postel nebo kuchyňská linka. Nicméně, chcete-li mít tento prostor vyhrazený, je dobré si pořídit speciální pult.

Ideální varianta do pokoje? Komoda 3 v 1 (komoda s přebalovacím pultem a vaničkou)

Připravujete pro vaši ratolest samostatný pokoj? Potom určitě využijte přebalovací komody, které využijete i jako obyčejnou skříňku. Naše firma nabízí přebalovací pulty určené výhradně do dětských pokojů. Skládají se z klasické zásuvkové komody a přebalovací desky a vaničky. Další výhodou těchto komod je, že k nim pořídíte celý pokojíček sladěný ve stejném designu. Můžete tak zakoupit celou řadu se skříňkou, přebalovacím pultem, šatní skříní a postýlkou.

Přebalovací podložky s motivy pro holčičky i chlapečky

Přebalovací podložky v naší nabídce mají krásné dětské motivy a barvy. Ať už máte holčičku nebo chlapečka, určitě je z čeho vybírat. Všechny jsou velmi měkké a pro vaše miminko i vás pohodlné.

U nás najdete kvalitní přebalovací komody z masivu, přebalovací pulty s vaničkou i bez, ale také praktické přebalovací podložky v různých barvách. Všechny přebalovací pulty a podložky jsou pečlivě otestovány, aby byly pro vaše miminko naprosto bezpečné.

Další články
Novinky

NOVÝ showroom Erbesi

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom přestěhován do obchodního centra STYLA. Showroom se nachází v prvním patře, nalevo od eskalátorů ze vstupu A. Naleznete zde

Číst více »
Vyhledávání