Search
Close this search box.

Jak se značka Erbesi dostala na český a slovenský trh?

Již od roku 2014 i české maminky možnost zařídit pokojíček pro své miminko vysoce kvalitním nábytkem italské značky Erbesi. Jak se k nám tato značka dostala? 

Každá z nás je detailistka a právě to dělá z našich domácností domov, kde se všichni cítíme dobře. Když přijde ten okamžik, že začneme pod srdcem nosit to nejvzácnější, tak chceme, aby vše bylo tip top, aby se náš poklad narodil do námi vysněného prostředí. Já jsem měla přesně tyto představy, když jsem čekala teď už téměř puberťačku. 🙂 Věděla jsem, že pro své dítě chci něco výjimečného, ​​něco, co náš domov udělá výjimečným.

A tak začalo hledání – dětské pokojíčky, dětské postýlky, přebalovací pulty, komody, textilie, doplňky. Všechno jsem chtěla mít krásné, sladěné, ale hlavně kvalitní a praktické. Po dlouhém hledání jsem konečně našla – a tak začala moje spolupráce s italskou značkou luxusního dětského nábytku ERBESI. Najednou se sen stal realitou a po první zrealizované objednávce právě pro mé dítě jsem si byla jistá, že přesně tohle chci nabízet ženám a rodinám, které hledají něco víc, něco extra – něco, co bude přesně tak výjimečné, jak jsou výjimečné naše děti. Začala cesta, kterou společně kráčíme již více než 10 let, přičemž náš italský partner oslavil nedávno 55 výročí existence značky Erbesi.

Další články
Novinky

NOVÝ showroom Erbesi

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom přestěhován do obchodního centra STYLA. Showroom se nachází v prvním patře, nalevo od eskalátorů ze vstupu A. Naleznete zde

Číst více »
Vyhledávání