Search
Close this search box.

Dětské postýlky a matrace

Kromě vhodné postýlky je třeba vybrat také kvalitní matraci do dětské postýlky. Kvalitní dětské postýlky a matrace je základem zdravého a kvalitního spánku.

Pro miminka je potřebná matrace vyvážená, nesmí být ani měkká, ani tvrdá. Při výběru je třeba dbát na to, aby se tělíčko miminka nezabořilo, ale aby ani nespalo na příliš tvrdém povrchu. Tím zajistíme spánkový komfort, ale také předejdeme možným syndromům jako jsou například syndrom ploché hlavičky nebo nedostatečné prokrvení tělíčka.

Kvalitní a prodyšné dětské postýlky a matrace

Matrace pro miminka by rovněž měly být vyrobeny z kvalitních, prodyšných materiálů, protože děti často spí s tváří otočenou do matrace a musí být zajištěno, aby se miminku dobře dýchalo.

Toto vše splňují matrace do postýlky italského výrobce Erbesi. Pro zajištění nejen vydatného, ​​ale i zdravého spánku větších dětí je zapotřebí matrace, která bude přesně vyhovovat požadavkům jeho těla a tělesné konstrukci. V kombinaci s postýlkou ​​z naší nabídky, stejně jako s dalším dětským nábytkem tam můžete velmi snadno dosáhnout kombinace kvality, bezpečí a estetiky.

Další články
Novinky

NOVÝ showroom Erbesi

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom přestěhován do obchodního centra STYLA. Showroom se nachází v prvním patře, nalevo od eskalátorů ze vstupu A. Naleznete zde

Číst více »
Vyhledávání