Search
Close this search box.

Dětské pokoje a jejich zařízení

Všechny dětské pokoje, dokonce i pokoj pro novorozence, musí být dokonale sladěny a vše by mělo mít své místo, pro bezpečí a pohodlí našeho dítěte. Dětské pokoje od Erbesi vám nabízí designový nábytek pro děti jen z kvalitních a zdraví nezávadných materiálů.

Při výběru nábytku pro miminko bychom měli především dbát na jeho nezávadnost a snadnou údržbu. Moderní nábytek pro miminka je praktický i výborně designově propracovaný, vytvoří dítěti okouzlující pokojíček.

Jak vhodně zařídit dětské pokoje?

Asi první čeho si všimneme při vstupu do dětského pokoje je dětská postýlka. Na výběr je mnoho designových provedení, od klasického retro stylu po moderní barevná provedení dětských postýlek.

Důležitým detailem je také to, kam v dětském pokoji umístíme postýlku. Chybou je, pokud dětskou postýlku umístíme pod okno nebo ji dáme na místo, kde přes den svítí přímé slunce. Je třeba ji umístit na takové místo, aby bylo bezpečné, na blízku nebyly žádné elektrické zástrčky a kabely. Musíme si uvědomit, že dítě nám roste, as ním roste i jeho zvědavost za novými neprozkoumanými možnostmi.

Při zařizování dětského pokoje dbáme i o to, aby v něm bylo dostatek úložného prostoru ať už na hračky, oblečení nebo jiné důležité věci pro dítě. Úložný prostor je pro novorozence, ale i pro větší děti velmi důležitý. Je rozdíl, pokud je dítě ještě malé a myslíme si, že velká skříň nám bude asi zbytečná. Ale opak je pravdou. Velká šatní skříň se nám sejde, protože dítě roste a i jeho věci budou větší a větší. Ideální je, má-li skříň více polic, ale i dostatek prostoru na věšení.

Vhodný nábytek do pokoje pro novorozence je také přebalovací pult, koš pro miminko, ale i zásuvková komoda na vše potřebné. V dětském pokoji bychom měli trochu popustit uzdu i své fantazii, co se týče barev. Volíme spíše barvy jemné pastelové, takové, aby ladily i s dětským nábytkem.

Potřebujete přidat další úložné prostory do dětského pokoje pro miminko? Vyberte si z široké nabídky dětských komod. Nabízíme komody pro dětské pokoje jak pro holčičky, tak i pro chlapečky. Ke každé komodě si můžete pořídit šatní skříň pro děti ve stejném stylu.

Další články
Novinky

NOVÝ showroom Erbesi

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom přestěhován do obchodního centra STYLA. Showroom se nachází v prvním patře, nalevo od eskalátorů ze vstupu A. Naleznete zde

Číst více »
Vyhledávání