Search
Close this search box.

Dětské pokoje a jejich základ – dětské postýlky

První myšlenky na dětské pokoje a jejich zařízení přijdou na mysl každé mamince, přestože příchod svého potomka očekává za necelých devět měsíců. Jak malý človíček roste, začíná lézt a postupně chodit, objevuje a dobývá svět kolem sebe, rostou i jeho nároky na vlastní prostor. Dětský koutek a později dětský pokoj včetně zařízení by proto měl být stejně proměnlivý a dynamický jako dítě samotné.

Prvním a nejdůležitějším kusem nábytku v životě dítěte je bezpochyby dětská postýlka. Její příčky musí být svislé, aby po nich miminko nemohlo vylézt a propadnout se. Současně by se mezi příčky neměla vejít dětská hlavička. Z důvodu bezpečnosti jsou kruhového průřezu, tedy bez ostrých hran. Konstrukce postýlky by měla umožnit snadné vyjmutí, měkké, pružné a především prodyšné matrace. Kovové postýlky dnes nahradily dřevěné, které jsou na omak příjemnější.

Moderní dětské postýlky a dětské pokoje                                                        

Erbesi představuje novinku v řadě dětského nábytku, který nabízí originální linie, světlé barvy, dokonalou povrchovou úpravu, to vše k vytvoření příjemného prostředí v dětském pokoji. Všechny kolekce dětského nábytku jsou navrženy tak, aby zajišťovaly komfort a správný odpočinek pro dítě. Dětské postýlky Erbesi jsou kombinací kvality, designu a jednoduchosti.

Další články
Novinky

NOVÝ showroom Erbesi

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom přestěhován do obchodního centra STYLA. Showroom se nachází v prvním patře, nalevo od eskalátorů ze vstupu A. Naleznete zde

Číst více »
Vyhledávání