Search
Close this search box.

Co musí splňovat dětská postýlka? Poradíme vám

Velmi častá otázka nejednoho rodiče – Co musí splňovat dětská postýlka? Výběr správné postýlky je pro každého rodiče těžký, ale důležitý úkol. Miminko ze začátku tráví v postýlce většinu dne, a proto je důležité, aby tento kus nábytku představoval dokonalou souhru bezpečí a komfortu.

Postýlka představuje místo, které miminku zajistí pohodlné a bezpečné prostředí pro spánek a hru. V první řadě by postýlka měla být zkonstruována z pevného materiálu, který spolehlivě vydrží po celou dobu používání. Postýlky Erbesi jsou vyrobeny z pevného bukového masivu, který zaručuje pevnost a stabilitu.

Co musí splňovat dětská postýlka není žádným tajemstvím

Je důležité, aby bylo miminko v postýlce v bezpečí i bez Vaší přítomnosti. Postýlka by proto měla mít zaoblené hrany a všechny nátěry a laky použité při výrobě by měly být zdraví nezávadné. Naše postýlky navíc disponují pogumovanými kolečky, která na podlaze nepískají a dvě z nich lze zabrzdit.

Jednoduchý a zároveň luxusní design postýlek Erbesi skvěle dotvoří dětský pokojíček pro Vaše miminko. Nabízíme nejen postýlky s prvky vykládanými kamínky Swarovski z kolekcí Tiffany, Elite a dalších, ale i postýlky v klasickém stylu z kolekcí Tippy Jolie, Dolce nebo Bubu.

Další články
Novinky

NOVÝ showroom Erbesi

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom přestěhován do obchodního centra STYLA. Showroom se nachází v prvním patře, nalevo od eskalátorů ze vstupu A. Naleznete zde

Číst více »
Vyhledávání