Search
Close this search box.

Barevný dětský nábytek

Prostředí vždy ovlivňuje naši psychiku a není tomu jinak v otázce dětí. Proto by měly vyrůstat v dětském pokoji, kde je barevný dětský nábytek, což jim každý den dodá dostatek dobré nálady. Vyberte jim některý z naší nabídky dětských pokojů, kompletně vybavených nábytkem ve veselých barvách. Máme dětské pokoje pro chlapečky i holčičky, všechny z kvalitních, odolných a zdravotně nezávadných materiálů.

Erbesi vyrábí nábytek pro děti a nábytek pro dětské pokoje novorozenců v moderním designu. Na barevném designu nové kolekce ovšem jeho tvůrci pracovali delší dobu. Jejich dlouholeté zkušenosti s mnoha dalšími odvětvími truhlářského průmyslu vyústily v touhu nabídnout na trhu s dětským nábytkem něco nového a neokoukaného. Výsledkem je jednoduchý, vkusný a zdravotně nezávadný nábytek i doplňky, které vyhoví potřebám a pohodlí dětí při odpočinku, hrách a zábavě, a zároveň přispějí k jejich všestrannému rozvoji.

Proč vybrat barevný dětský nábytek?

U dětského nábytku by měla být samozřejmostí funkčnost a praktické řešení každého kusu. Ve společnosti Erbesi dětský nábytek jsme si vědomi, že k tomu je nutná vysoká kvalita zpracování. Proto je s mimořádnou péčí vybírán materiál, ze kterého se nábytek vyrábí, ať už se jedná o dětskou komodu, skříň nebo o postel. Díky výběru materiálů a perfektnímu zpracování, jehož konečná fáze probíhá jako ruční výroba, vzniká kvalitní a vysoce odolný nábytek.

Obávat se rodiče nemusí ani žádných zdravotních rizik nebo alergických reakcí. Povrchovou úpravu firma provádí vodou ředitelnými barvami a laky splňujícími normu EN71 pro povrchovou úpravu dětského nábytku a hraček. Při montáži skříní a komod je použito kvalitní značkové kování pro pohodlnější a bezpečnější manipulaci s dvířky nebo zásuvkami.

Je důležité mít zdravé prostředí bez hluku, napětí a neklidu. Pokud je to možné, dětský pokoj by měl být proti vnějšímu hluku izolován dvojitým zasklením a chráněn od ostatních zdrojů hluku jako je hlasitá hudba, televize nebo konverzace uvnitř bytu.

Děti jsou velmi ovlivňovány teplem. Z toho důvodu je důležité do dětského pokoje umístit teploměr a teplotu upravit tak, aby se pohybovala mezi 18 a 20°C. Nezavinujte miminko až příliš: noční pláč je často způsoben žízní z tepla. Problém může vyřešit i pití heřmánkové nebo přírodní vody.

Nedávný průzkum dokázal, že nejlepší poloha při spánku je na zádech nebo na boku. Tato poloha také snižuje riziko udušení. Pokud jde o pyžama, měla by být vyrobena z bavlny, plyšové bavlny nebo žinylkové v závislosti na ročním období. V létě, kdy je velmi horko může miminko spát jen v pleně a pod přikrývkou. Pro starší děti je vhodné také dvoudílné pyžamo, vyrobené z přírodního vlákna. Oděv by neměl být příliš přiléhavý, aby dítěti nebránil v pohybu.

Další články
Novinky

NOVÝ showroom Erbesi

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom přestěhován do obchodního centra STYLA. Showroom se nachází v prvním patře, nalevo od eskalátorů ze vstupu A. Naleznete zde

Číst více »
Vyhledávání